GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody Everyday Handbag | Shoulder Bag Made of Recycled Fishing Nets
Articol nr.: 257379854

GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody Everyday Handbag | Shoulder Bag Made of Recycled Fishing Nets

Articol nr.: 257379854

RON 355

Detalii preț

Excluzând taxele de transport și vamale ( Taxele de transport și vamale vor fi calculate la finalizarea comenzii )

*Toate articolele vor fi importate din SUA

În stoc
SUA Importat din USA

Cant.:

Comandați acum și primiți Sâmbătă, Octombrie 24
Partenerii noștri principali de logistică
  • fedex
  • dhl
Garanție U-Care:
Niciunul
Selectați un plan
fast shipping

Fast
Shipping

free return

Retur
gratuit*

Ambalaj sigur

Ambalaj sigur

Produse originale 100%

Produse originale 100%

pci-dss

PCI DSS Compliance

iso certified

ISO 27001 Certified


paypal payment
visa payment
mastercard payment
Note: Step Down Voltage Transformer required for using electronics products of SUA store (110-120). Recommended power converters Cumpărați Acum.

Detalii produs

Shop GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody Everyday Handbag | Shoulder Bag Made of Recycled Fishing Nets online at a best price in România. B0D7HKC61P
Product Dimensions 12.6 x 3.54 x 7.09 inches (32 x 9 x 18 cm); 4.8 ounces (136.08 grams)
Item model number BA0281MO-100
Department womens
Date First Available October 11, 2024
Manufacturer GOT BAG
ColorBlack
Style NameUtility
Handbag SilhouettePouch
PatternSolid
SeasonsAutumn/Winter
Item ShapeSemicircular
Frame ColorBlack
Strap ColorBlack
BrandGOT BAG
Item Weight4.8 ounces (136.08 grams)
Model NameMoon Bag Puffer
Style NumberBA0281MO-100
Target AudienceWomen
Unit Count1 Count
Number of Items1
Age Range DescriptionAdult
Item Type NameBAG
Manufacturer Part NumberBA0281MO
Import DesignationImported
Closure TypeZipper
Strap Typeadjustable-strap
Pocket DescriptionTwo practical interior compartments
Handle TypeShoulder strap
Number of Compartments1
Number Of Pockets1
Number of Sections1
Compatible Device Size Maximum32 centimeters
Fit to Size SentimentPositive
Shoulder to Bottom Hem Length7.1 inches
Material FabricRE:NYNETu00ae main material made of recycled nylon from fishing nets, lining recycled nylon, zippers PA, padding recycled polyester
Fabric Type100% Nylon
Material CompositionRE:NYNET (main material made from recycled fishing nets)
Inner MaterialPolyester
Outer MaterialRE:NYNET (recycled nylon from fishing nets)
Apparel Fabric Weight ClassLightweight
Product Care InstructionsHand Wash Only
Item Dimensions12.6 x 3.54 x 7.09 inches (32 x 9 x 18 cm)
Capacity4 liters
sizeOne Size
Garment Size CountryUnited States
Fabric type100% Nylon
OriginImported
Closure typeZipper
Item Display Dimensions12.6 x 3.5 x 7.1 inches

DESCRIEREA PRODUSULUI

GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody Everyday Handbag | Shoulder Bag Made of Recycled Fishing Nets

Aveți întrebări? Discutați cu noi

Întrebări și răspunsuri ale clienților

  • Întrebare: Cum să cumpărăm GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody online de la Ubuy?

    Răspuns: Este ușor să cumpărați GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody online de la Ubuy.. Trebuie doar să căutați produsul, să alegeți metoda de expediere în timp ce faceți check-out și să îl livrați la locația dvs.
  • Întrebare: Este GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody disponibil pentru cumpărături online în Romania?

    Răspuns: Da, la Ubuy Romania, acest produs este disponibil pentru cumpărături la un preț rezonabil.. GOT BAG Moon Bag Puffer | Water-Repellent Crossbody nu este disponibil local, dar ne puteți încrede în serviciile noastre de transport rapid.
  • Întrebare: Cât timp durează pentru a obține produsul după plasarea comenzii?

    Răspuns: Timpul de livrare al produsului comandat variază în funcție de ceea ce ați comandat și de metoda de livrare pe care ați ales-o.. Timpul de livrare estimat este menționat în timpul procesului de finalizare a comenzii, așa că fiți fără griji când faceți cumpărături.

GOT BAG Shoulder Bags BA0281MO-100 Editorial Review

Nu s-au găsit recenzii editoriale

Recenziile și evaluările clienților

5.0
1 evaluări ale clienților
  • 5 stele
    100%
  • 4 stele
    0%
  • 3 stele
    0%
  • 2 stele
    0%
  • 1 stele
    0%

Faceți o recenzie pentru acest produs

Împărtășiți-vă părerea cu alți clienți

Istoricul prețului produsului

Important

  • Limitări: Pentru produsele expediate la nivel internațional, vă rugăm să rețineți că este posibil ca garanția producătorului să nu fie valabilă; este posibil ca opțiunile de service ale producătorului să nu fie disponibile; este posibil ca manualele, instrucțiunile și avertismentele de siguranță ale produsului să nu fie în limba țării de destinație; este posibil ca produsele (și materialele însoțitoare) să nu fie proiectate în conformitate cu standardele, specificațiile și cerințele privind etichetarea din țara de destinație; este posibil ca produsele să nu fie conforme cu voltajul și cu alte standarde electrice din țara de destinație (necesitând utilizarea unui adaptor sau convertor, dacă este cazul). Destinatarul este responsabil pentru asigurarea faptului că produsul poate fi importat legal în țara de destinație. Când comandați de pe Ubuy sau de la afiliații acestuia, destinatarul este importatorul înregistrat și trebuie să respecte toate legile și reglementările din țara de destinație
  • Nu toate produsele listate pe Ubuy sunt de vânzare, deoarece Ubuy este un motor de căutare global. Produsele sunt supuse reglementărilor privind exportul/comerțul.